Глисти – лікування народними засобами

Глистами (з медичної термінології гельмінтами) називають паразитичних черв’яків і їх личинки. Різновидів гельмінтів, що шкодять людині дуже багато, але більшість з них зустрічається або рідко («випадково»), або тільки в певних географічних зонах. У європейській частині Росії і країн СНД найбільш часто зустрічаються кишкові нематоди або круглі гельмінти, паразитують в просвіті кишечника (аскарида, гострики). Значно рідше зустрічаються інші нематоди паразитують в стінці кишечника або інших органах (анкілостома, некатор, трихінели, кишкова угріца та ін.) Практично не буває у дітей при дотриманні елементарної гігієни (невживання в їжу сирого або термічно недостатньо добре обробленого м’яса або риби, немитих овочів і фруктів, некип’яченої води з природних водойм) таких глистів, як сосальщікі (трематоди) і стрічкові гельмінти (цестоди). Більше 90% всіх глистових захворювань у дітей Москви викликають кишкові нематоди.

 

Аскариди – круглі в поперечнику черв’яки із загостреними кінцями, білого кольору, часто – напівпрозорі, завдовжки від декількох міліметрів до 10 -15 сантиметрів. Аскариди паразитують переважно в тонкому кишечнику, не прикріплений до стінок кишечника, а знаходячись в просвіті і постійно здійснюючи рух убік, протилежну руху їжі. Тому виявити аскариди в калі досить складно. Періодично з калом виділяються мікроскопічні яйця аскариди, невидимі неозброєним оком, але виділення яєць буває не щодня, що утрудняє діагностику аскаридозу по калу. Тривалість життя аскариди без проведення протиглисний терапії може складати декілька років.

 

Гострики – дрібні, довжиною до 1 см, часто зігнуті, білі кольори паразити. Місцем проживання гострики служать нижні відділи тонкого і товстого кишечника, тому гострики частіше, ніж аскарид, можна побачити в калі. У нічний час гострики вибираються на шкіру, де в складках відкладають яйця. У дівчаток вони нерідко заповзають в зовнішні статеві органи, викликаючи роздратування і інфікування слизистих оболонок бактеріями, найпростішими, грибами. Тривалість життя гострики складає до 1,5 місяців, але за рахунок величезної кількості яєць, що відкладаються їх чисельність постійно відновлюється і хвороба, без лікування, може тривати роками. Стан, коли у дитини є гострики, називається ентеробіоз.

 

Народна медицина від глистів

 

Цибулевий настій.

Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно поріжте і висипте в скло. Залийте кип’яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть і пийте складу на голодний шлунок.

 

Відварити подрібнену кірку 1 гранату в 0,75 склянки окропу. Потім протягом 1,5 години випити відвар в 3 прийоми, не приймаючи їжі. Через 3-4 години прийняти проносне.

 

Змішати в рівних частинах по вазі кашку з часнику і хріну. 50 г суміші залити 0,5 л горілки і настояти в темному місці при кімнатній температурі протягом 10 днів, періодично струшуючи вміст. Процідити. Приймати при лікуванні лямбліозу по 1 столовій ложці 2-3 рази на день за 20 хвилин до їжі, запиваючи водою.

 

Солітера рекомендують виводити так: з’їсти натщесерце близько 100 г очищених гарбузового насіння. Через 1 годину після цього випити маленькими ковтками 1 склянка натурального молока, в якому була зварена 1 головка часнику. Через 30 хвилин випити сильне проносне і ще через 2 години поставити клізму з теплого настою часнику.

 

Подрібнити 4 столові ложки незрілих волоських горіхів, залити їх 1 склянкою окропу трохи підсоленого, дати настоятися 30 хвилин, відцідити макуху. Отриману рідину випити протягом дня, приймаючи одночасно проносне. Засіб ефективно проти гострики, аскариди і солітера.

 

Заварити 1 кг щавлю звичайного 1 л окропу і варити на водяній бані 2 години, процідити, додати 50 г цукру, уварити до обсягу 1 склянки, випити протягом дня по 1-2 ковтки до їжі.

 

При гостриках у дітей вводити в анальний отвір часточку часнику. Свіжоприготований сік часнику приймати по 10-15 крапель з теплим кип’яченим молоком 2-3 рази на день натщесерце.

 

Змішати і розтерти до стану пасти 1 зубчик часнику, 1 чищену і без кісток солону оселедець, 2 столові ложки пшона, 1 сирий жовток свіжого курячого яйця. Суміш розвести прохолодним кип’яченим молоком до рідкої консистенції. Пити по 0,5 склянки кілька разів на день для вигнання стрічкових глистів. Курс лікування – до повного вигнання глистів.

 

Очищені зубчики головки часнику середнього розміру залити 1 склянкою води, варити на слабкому вогні протягом 10 хвилин. Процідити. Залити 1 чайну ложку сухої подрібненої трави полину звичайної 300 мл води, кип’ятити 2 хвилини, охолодити, процідити і додати до відвару часнику. Відразу після стільця зробити клізму. Перед вживанням відвар слід витримати в закритому посуді від 4 хвилин до 1 години.

 

Від всіх паразитів внутрішніх органів. Візьміть лляні насіння і гвоздику у співвідношенні 10 до одного. Цей склад подрібніть в кофемолці і додайте в їжу або приймайте в чистому вигляді по 5-6 чайних ложі до день. Чергуйте по три дні прийому, з трьома днями перерви. Курс лікування – один місяць.

 

Дрібно нарізаною ріпчастою цибулею наповнити пляшку наполовину і залити горілкою або спиртом. Наполягати 10 діб. Дорослим приймати щодня по 1-2 столових ложки 2 рази на день перед їжею. Застосовується для вигнання гострики і аскарид.

 

Чайну ложку сухої трави полину гіркого залити 2 склянками окропу, остудити, процідити. Приймати настій по 1-2 столових ложки 3 рази на день за 20 хвилин до їжі для виведення гострики і аскарид.

 

Залити 3 столові ложки трави пижма склянкою окропу, наполягати 1 годину, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3-4 рази на день.

 

Для вигнання глистів корисно пити міцний відвар з кори ясена, не встановлюючи норми.

 

Джерело:vnarode.net

рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.