В Ужгороді у закладах освіти запрацювали денні табори відпочинку для дітей та підлітків

Денні табори відпочинку для дітей та підлітків запрацювали із понеділка в семи закладах освіти в Ужгороді – з 9 по 26 червня у них за кошти міського бюджету відпочиватимуть 570 дітей. 
Щодня з 9:00 до 15:30 на дітей чекає насичена програма – інтерактивні ігри, майстер-класи, екскурсії, розвивальні активності. Заняття адаптовані до різного віку й інтересів, щоб кожен учасник знайшов щось до душі. У кожному таборі чергує медичний працівник.
Табори, які є альтернативою для організації літнього відпочинку дітей, працюють на базі ужгородських ліцеїв №№ 3 та 8, імені В. С. Ґренджі-Донського, «Інтелект», «Імідж», «Лідер» та НВК «Гармонія».








TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар