У Мукачівському прикордонному загоні провели зустріч із родинами полонених та зниклих безвісти

Учора в управлінні Мукачівського прикордонного загону відбулася зустріч із родинами військовослужбовців, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти. Сім’ям надали актуальну інформацію, роз’яснили порядок дій та окреслили подальші кроки взаємодії з уповноваженими органами.



У заході взяли участь представники Мукачівського прикордонного загону, заступник начальника слідчого управління ГУНП у Закарпатській області Володимир Мага та регіональна координаторка Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Мирослава Тарабій.
Рідні військовослужбовців мали можливість поспілкуватися з начальником Мукачівського прикордонного загону полковником Олександром Осипцем, обговорити нагальні питання та отримати необхідну практичну допомогу для їх вирішення.
Піклування про особовий склад та членів їхніх родин є одним із пріоритетних напрямів роботи керівництва загону. Відділ соціального супроводу на постійній основі забезпечує інформаційний та правовий супровід, а також соціальну і психологічну підтримку. Усі заходи в цьому напрямі проводяться у взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціальними службами, правоохоронними органами та громадськими організаціями, що дозволяє оперативно реагувати на потреби сімей та сприяти вирішенню складних життєвих ситуацій.
Мукачівський прикордонний загін і надалі докладатиме всіх зусиль для підтримки родин військовослужбовців, які чекають на повернення своїх близьких, та забезпечення їх правового й соціального захисту.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар