Команда із Закарпаття посіла призове місце на Таборі підприємництва у Львові

Учні Свалявського професійного коледжу здобули друге місце з ідеєю виробництва інтер’єрного декору для дому та офісу.
Львів став центром підприємницької активності молоді, об’єднавши учасників одразу з трьох областей. 33 навчальні мінікомпанії з 27 закладів освіти Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей презентували свої інноваційні продукти, вдосконалювали підприємницькі навички та отримували цінні рекомендації від запрошених експертів.
Новий формат таборів поєднав елементи бізнес-моделювання, креативного мислення та реальних кейсів від місцевих підприємців, а педагоги тим часом поглиблювали свої знання у темі «Бухгалтерський облік мінікомпанії».
Менеджерка програм Junior Achievement Ukraine Наталія Хлян відзначила високий рівень роботи команд та стабільне зростання їхньої підготовки. Вона наголосила: «Ми бачимо, як із року в рік зростає рівень підготовки команд. Уже восени здобувачі освіти приходять на табори з чітко сформованими ідеями, дослідженою цільовою аудиторією та продуманими бізнес-моделями. Команди демонструють глибоке розуміння проблеми, з якою працюють, і пропонують рішення, які можуть мати реальний вплив. Це свідчить про якісні зміни в підході до підприємницької освіти та надихає нас рухатися далі».
Кульмінацією дня стала презентація бізнес-ідей, які оцінювало професійне журі. З-поміж команд Тернопільської та Закарпатської областей переможцями стали:
Перше місце – «М'ЯкКо» (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Тернопільська область). Студенти презентували асортимент крафтових виробів на основі вершкового масла.
Друге місце – «GlowDreams» (Свалявський професійний коледж, Закарпатська область). Учасники представили інтер’єрний декор для дому та офісу.
Третє місце – «ЕтноМайстерня» (Скалатський професійний ліцей, Тернопільська область). Учасники виготовляють етнодекор, віночки, дідухи та святкові прикраси з натуральних матеріалів.
Серед команд Львівщини призові місця посіли:
Перше місце – команда «NewPoint» (Львівське вище професійне політехнічне училище) з ідеєю мобільного застосунку для покращення ментального здоров’я.
Друге місце – команда «EcoCraft» (Вище професійне училище №20 м. Львова). Учасники запропонували виготовляти ігри та вироби з перероблених матеріалів - дерева та металу.
Третє місце – команда «VibeTeens» (Львівський фаховий коледж спорту). Учасники представили концепцію послуг релаксації та відновлення для молоді.
Проєкти команд оцінювало досвідчене журі: Мар'яна Марусинець, директорка Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, Оксана Ковальчук, методистка НМЦ ПТО Тернопільської області, Богдана Климкович, дизайнерка, засновниця бренду Bunt, Арсен Шлапак, засновник Kredens Cafe, Віталій Миронів, співвласник I Love Mommy, Андрій Дзюбан, власник Майстерні Карамелі та ресторану Tante Sophie, Сергій Пилипів, засновник Grafix, Ірина Хмарська, фінансовий директор “Екодім”, співвласниця Fit Curves, Надія Гаталяк, засновниця косметичного бренду Boitier124.
Переможці Табору в якості спеціального призу отримали екскурсію до FESTrepublic, одного з найбільш відомих креативних просторів Львова.
Захід організовано за підтримки АТ "Ciтібанк" та за партнерства Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської області, Департаменту освіти і науки Львівської області, Департаменту освіти і науки Тернопільської області, НМЦ ПТО Закарпатської області, НМЦ ПТО Львівської області та НМЦ ПТО Тернопільської області.
Подібні Табори відбулися у Луцьку, Львові, Києві, Дніпрі, Хмельницькому, Чернівцях. Попереду - Вінниця та Одеса.
Нагадаємо, програма «Компанія» впроваджується у Закарпатській області другий рік поспіль. У травні команда «Stick Friend» (Свалявський професійний коледж) перемогла на національному конкурсі «JA Компанія року 2025» під час Молодіжного-бізнес дня в Києві та представила Україну на європейському фестивалі молодіжного підприємництва Gen-E.
Довідка. Junior Achievement Ukraine - це провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.
Сьогодні програми Junior Achievement успішно розвивають у 40 країнах Європи та більш ніж у 100 країнах світу. Минулого навчального року мережа організації в Європі охоплювала понад 6 мільйонів молодих людей за підтримки понад 140 тисяч викладачів та 100 тисяч волонтерів з бізнес-середовища. В Україні організація працює з середніми школами, закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, залучаючи щороку до навчання понад 10 тисяч молодих людей. 







TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар