У Меморіальному парку у Мукачеві облаштують Алею Слави
- 18.03.2026, 11:17,
- Суспільство
- 0
У Мукачівській громаді створили робочу групу, яка займатиметься розробкою концепції облаштування Алеї Слави. Її планують розмістити в Меморіальному парку на вулиці Олександра Духновича.
Ініціатива спрямована на гідне вшанування пам’яті військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Згідно з документом, робоча група має до 1 травня 2026 року розробити концепцію облаштування Алеї Слави. У разі потреби також передбачено проведення конкурсу на кращий проєкт та/або організацію громадських слухань.
Очікується, що майбутня Алея Слави стане важливим місцем пам’яті та вшанування полеглих захисників України.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0