В Ужгороді відбувся похорон полеглого прикордонника Василя Голінки

В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Державної прикордонної служби України Василем Голінкою, який загинув, захищаючи Україну від російської агресії.







Василь Степанович Голінка народився 12 жовтня 1976 року в Ужгороді. Навчався у міській школі №12. Згодом здобув вищу освіту в Ужгородському державному університеті за спеціальністю «правознавство» та отримав кваліфікацію юриста.
У 1998-1999 роках проходив строкову військову службу у Збройних Силах України.
Із березня 2015 року до вересня 2018 року проходив військову службу на посадах інспектора прикордонної служби у відділеннях «Чоп» та «Тиса» 94 прикордонного загону. У 2018 році був звільнений у запас.
Працював у міському та обласному Центрі зайнятості.
Із грудня 2023 року повернувся на військову службу за контрактом.
Із жовтня 2024 року Василь Голінка служив на посаді інспектора прикордонної служби 3 категорії – помічника гранатометника другого відділення інспекторів прикордонної служби першої прикордонної застави відділу прикордонної служби «Чоп» 94 прикордонного загону. Із цього часу він перебував на північному напрямку, де виконував завдання з охорони державного кордону, а згодом був направлений для виконання бойових завдань на Сумський напрямок, де брав участь у відсічі збройної агресії російської федерації.
29 січня 2025 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини Василь Голінка загинув від отриманих поранень у районі населеного пункту Дар’їно Суджанського району Курської області.
Віддати шану воїну прийшли рідні та близькі, друзі, однокласники, колеги, побратими, військовослужбовці, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, містяни.
Поховали захисника на Пагорбі Слави в Ужгороді з військовими почестями.
У загиблого залишилися батьки, дружина, син і донька.
Вічна пам’ять і шана Герою 🇺🇦



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар