На сесії Ужгородської міськради підняли питання щодо забудови Ботанічної набережної


Під час сесії Ужгородської міської ради у четвер, 16 квітня, міський голова Богдан Андріїв запропонував першими розглянути питання про забудову Ботанічної набережної, оскільки до сесійної зали прийшли містяни - і ті, які проти забудови, і ті, які за.

Пише Заголовок.

Перша петиція пропонувала скасувати рішення про затвердження детального плану території, яким дозволялося будівництво на Ботанічній набережній, друга - підтримати цей ДПТ.
Під час обговорення депутат Віталій Смірнов заявив, що їхня фракція "Рідне Закарпаття" не підтримуватиме жодне з питань, оскільки, на їхню думку, потрібне довивчення обох ініціатив.
Депутат Валентин Штефаньо, який кількома місяцями раніше виніс питання забудови Ботанічної набережної у публічне обговорення та виступив за збереження набережної та Замкової гори, закликав депутатів скасувати детальний план території, яким дозволялося будівництво на набережній біля ботанічного саду.

Відтак, депутати провели голосування і не підтримали жодну з петицій.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар