До уваги водіїв та пасажирів Ужгорода!
- 17.04.2026, 12:13,
- Суспільство
- 0
У неділю, 19 квітня, у зв’язку з проведенням в Ужгороді благодійного півмарафону «UZHHOROD HALF MARATHON» на площі Шандора Петефі, біля ЗОШ № 9, тимчасово буде перекрито рух транспорту на ділянці від перехрестя з вул. Олександра Митрака до перехрестя з вул. Івана Чендея з 06:00 до 14:00.
На період перекриття буде змінено організацію руху автобусних маршрутів №18, №20, №156.
Посадка та висадка пасажирів зазначених маршрутів здійснюватиметься біля закладу «Pronto Pizza», розташованого орієнтовно за 100 м від зупинки «ЗОШ № 9» у напрямку вул. Олександра Митрака (в бік будинку «Побуту»).
Після здійснення посадки та висадки пасажирів автобуси надалі курсуватимуть за зміненою схемою руху – через вул. Івана Чендея, оминаючи перекриту ділянку, із організацією тимчасового двостороннього руху на пл. Шандора Петефі (навпроти ЗОШ № 9).
Прохання до водіїв та пасажирів врахувати зазначені зміни при плануванні поїздок.
Також на дорогах міста, де відбуватиметься зазначений марафон, рух транспортних засобів буде ускладнений та частково обмежений, на окремих ділянках – організовано реверсний рух.
Забіги відбуватимуться 19 квітня з 09:00 до 13:00 за схемою
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0