Іршава відродила традицію об'єднання випускників шкіл на центральній площі міста

Протягом останніх декілька років через вірус, а далі війну, наша громада на деякий час призупинила традицію з огляду на безпеку та здоров'я громадян.

Вчора ж Іршава знову засяла щирими емоціями випускників, батьків та вчителів. 










TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар