В закладки
Рекламодавцям
Додати новину
Контакти
Економіка
Політика
Кримінал
Культура та спорт
Спорт
Культура
Надзвичайні події
ІТ і технології
Суспільство
Шоу-бізнес
Анонси
Іршава відродила традицію об'єднання випускників шкіл на центральній площі міста
26.06.2026, 12:44,
Суспільство
0
Facebook
Twitter
Google+
Протягом останніх декілька років через вірус, а далі війну, наша громада на деякий час призупинила традицію з огляду на безпеку та здоров'я громадян.
Вчора ж Іршава знову засяла щирими емоціями випускників, батьків та вчителів.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому
Телеграм-каналі
та нашій сторінці у
Facebook
рейтинг:
0
Залишити коментар