В Ужгороді затвердили новий тариф на проїзд у міських автобусах



Ужгородський міськвиконком сьогодні, 26 червня, на позачерговому засіданні ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду в міських автобусах до 23,00 грн.

Згідно з документом, новий тариф застосовуватиметься до перевезення пасажирів у звичайному режимі руху автобусів.
Рішення набуде чинності після офіційного оприлюднення у друкованих медіа.

Водночас втратять чинність попередні рішення виконкому від 22 грудня 2025 року та 15 травня 2026 року, які регулювали вартість проїзду.



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар