Радісна звістка для Закарпаття: з полону рф звільнено двох закарпатців


Про це в соцмережах повідомив очільник Закарпаття Мирослав Білецький.

"Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі.

Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!

Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!

Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!" - написав Мирослав Білецький.

Додому повернулися закарпатські військові: 
Гончар Олег Олегович
Смик Андрій Ілліч

Вітаємо на рідній землі!  

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар