Радісна звістка для Закарпаття: з полону рф звільнено двох закарпатців
- 26.06.2026, 16:33,
- Суспільство
- 0

Про це в соцмережах повідомив очільник Закарпаття Мирослав Білецький.
"Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі.
Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!
Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!
Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!" - написав Мирослав Білецький.
Додому повернулися закарпатські військові:
Гончар Олег Олегович
Смик Андрій Ілліч
Вітаємо на рідній землі!
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0