Громадського активіста Павла Павлова з Ужгородщини звільнено із СІЗО


Суд звільнив із СІЗО закарпатського громадського активіста, керівника ГО "Доста" Павла Павлова. Активіст є уродженцем Великого Березного та був затриманий правоохороними органами в Києві на початку повномасштабної війни з рф.
Весь цей час Павлов провів за гратами.

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар