Громадського активіста Павла Павлова з Ужгородщини звільнено із СІЗО
- 26.06.2026, 17:31,
- Суспільство
- 0

Суд звільнив із СІЗО закарпатського громадського активіста, керівника ГО "Доста" Павла Павлова. Активіст є уродженцем Великого Березного та був затриманий правоохороними органами в Києві на початку повномасштабної війни з рф.
Весь цей час Павлов провів за гратами.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0