9 закладів освіти на Закарпатті отримали кошти на облаштування освітніх просторів


Відповідно до розподілу цільової субвенції наша область отримає для цих потреб 41 млн 315 тис. грн.
Йдеться про ті школи, які з 2027 року стануть академічними ліцеями. Отримане фінансування спрямують на облаштування сучасних лабораторій природничих наук, STEM-просторів та оновлених навчальних кабінетів.
Цьогоріч кошти отримають:
Вишківський ліцей №1;
Воловецький ліцей;
Білківський ліцей;
Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1;
Ліцей імені Героїв 68-го батальйону (м. Перечин);
 Ільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
Кушницький ліцей;
Берегівський ліцей імені Лайоша Кошута;
Ужгородський ліцей №15.
Відповідно до проєктів для закладів освіти громади зможуть закупити обладнання, мультимедійні засоби та меблі.
Сучасний освітній простір – це про знання через практику. Тут учні мають можливість навчатися через власні дослідження та досвід, а вчителі – ефективно застосовувати найновіші методики на практиці.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар