20 березня, у Хустській міжрайонній прокуратурі відбувся навчально – методичний семінар у школі молодого спеціаліста на тему «Основні аспекти процесу становлення працівника органів прокуратури».
З вислову «Кадри формують все» розпочав свій виступ прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня. Він зазначив, що оскільки на даний час майже четверта частина кадрів у прокуратурі області – це молоді спеціалісти, дане питання є зоною підвищеної уваги.
Володимир Бевз, старший прокурор відділу роботи з кадрами територіальних прокуратур Управління кадрів Головного управління кадрового забезпечення Генеральної прокуратури України, побажав молодим спеціалістам скласти здорову конкуренцію для своїх старших і досвідчених колег та стати достойними членами цього колективу. Він зазначив, що наразі, коли опрацьовується в дії новий КПК, коли впроваджуються нові підходи до правозахисної діяльності, в цей період бажання і намагання молодих спеціалістів стати справжніми прокурорами є надзвичайно важливим.
Начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Закарпатської області Людмила Гангур виступила з темою «Основні чинники кар’єрного зростання прокурорсько – слідчих працівників в органах прокуратури України».
Форми і методи організації роботи з молодими спеціалістами, складові Єдиної системи підвищення кваліфікації прокурорсько-слідчих кадрів довела до відома присутніх Наталія Ердик, старший прокурор відділу роботи з кадрами прокуратури області.
На неухильному дотриманні вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» та Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури, як на роботі, так і поза службою, наголосив присутнім старший прокурор прокуратури області з питань внутрішньої безпеки Олег Опішняк.
Хустський міжрайонний прокурор Іван Кайло, виступаючи зазначив, що основа основ вашої діяльності це - ваше внутрішнє відношення до підвищення кваліфікації, а відтак і запорука успіху у професійній діяльності. Навчання, постійна праця над собою – це те, що дасть Вам змогу досягти значних результатів у роботі.
Голова спілки ветеранів війни та праці органів прокуратури області Олександр Бондаренко розповів присутнім про цікаві моменти з своєї особистої практики прокурорської діяльності.
Підводячи підсумок, Анатолій Леонідович, зауважив, що становлення прокуратури на кожному етапі було своє, і зараз зовсім інші критерії (ред. – в порівнянні з Радянським періодом) оцінки діяльності прокуратури. Тому ви, молоді спеціалісти, повинні зрозуміти, що ми не боремось зі злочинністю, ми координуємо діяльність по боротьбі зі злочинністю, і через цю призму координацій маємо вимагати належного виконання прав і свобод громадян всіма правоохоронними органами влади та місцевого самоврядування.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області