Правоохоронці Рахівщини співпрацюють з місцевою владою (ФОТО)

Налагодження взаємодії Рахівського райвідділу міліції з органами влади в сфері профілактики правопорушень стало головною темою недавньої зустрічі за “круглим столом”.

У ній взяли участь керівники Рахівського райвідділу, голова районної ради, дільничні інспектори міліції, голови сільських рад. Також начальник райвідділу міліції Павло Басараба зібрав усіх колишніх керівників Рахівського РВ УМВС. Оскільки деякі з них нещодавно святкували дні народження, начальник привітав їх та вручив подарунки.

Про роботу дільничних інспекторів міліції мова йшла у виступі начальника СДІМ Рахівського РВ УМВС капітана міліції Івана Андріюка. Він ознайомив присутніх зі станом справ у райвідділі міліції, а також озвучив статистику розкритих і нерозкритих злочинів за минулий рік.

У ході розмови про роботу дільничних інспекторів міліції були висловлені не тільки критичні зауваження, але й зазначено кращих та відмічено, що мешканці району все більше дізнаються про роботу дільничних інспекторів з профілактичної роботи, котру здійснює міліція серед населення, та із засобів масової інформації.

Павло Басараба подякував головам сільських рад за надані під дільничні пункти міліції приміщення, де приймають громадян дільничні інспектори. Він розповів, що на території району проводяться зустрічі дільничних з громадянами (виступи в трудових колективах, відвідування помешкань громадян), спрямовані на встановлення більш тісного контакту населення і правоохоронців. Під час таких заходів мешканці Рахівщини ближче пізнають дільничних, отримують візитні картки з контактними телефонами та графіком прийому громадян на дільничному пункті міліції, задають питання, що їх цікавлять.

Очільник рахівської міліції цікавився думкою керівників самоврядних органів щодо табличок «Ваш дільничний інспектор міліції», на яких будуть розміщені фото, візитні картки та вся інформація про дільничного конкретної території обслуговування. На думку присутніх, найзручніше для громадян буде, якщо така інформація буде розміщена у відділеннях зв’язку, сільських радах, амбулаторіях та школах. Також обговорювалося питання про розміщення камер відеонагляду, було відзначено Великобичківського селищного голову Одарку Зеленко, яка найактивніше працює в цьому напрямку.

Голова Рахівської районної ради Микола Беркела запевнив, що непорозумінь між міліцією та органами місцевого самоврядування немає, існує тісна співпраця.

Всі колишні керівники рахівської міліції активно дискутували та висловлювали власне бачення щодо дії нового КПК України. Кожен з них побажав плідної праці присутнім правоохоронцям та висловив подяку Павлу Басарабі за організовану зустріч.

– Такий захід дуже важливий, адже на місці можна вирішити проблемні питання та планувати подальшу спільну роботу, – зазначив Павло Васильович, підбиваючи підсумки „круглого столу”.

Загалом під час обговорення проблем міліції та районної влади було знайдено спільну мову та методи вирішення болючих питань.

 

 


Олеся Чайковська,

Рахівський РВ УМВС

 



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.