І Міжнародна науково-практична конференція «Екологобезпечний розвиток територій: проблеми та перспективи» відбудеться 18-21 квітня. Організаторами є Молодіжна громадська організація «Мальовничий край русичів», ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ДВНЗ «Запорізький національний університет», Навчально-науковий інститут інформаційних технологій ЗакДУ, Міжнародний державний екологічний університет ім. А. Д. Сахарова (Республіка Білорусь), ДНУ Всеросійський науково-дослідний інститут мисливського господарства і звірівництва ім. Проф. Б. М. Житкова (Російська федерація).
Конференція пройде в Ужгороді та с. Пилипці, що на Міжгірщині. До участі запрошуються фахівці з проблем екологобезпечного розвитку територій, раціонального використання туристично-рекреаційного потенціалу, екологічного будівництва, екологічно-раціонального ведення сільського й лісівничого господарства та екологічного права, науковці, бізнесмени, державні службовці, спеціалісти з туристичного бізнесу, готельно-ресторанного господарства, викладачі, аспіранти, студенти, громадські діячі та всі бажаючі прийняти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Екологобезпечний розвиток територій: проблеми та перспективи».
До слова, участь у конференції візьмуть і студенти-біологи УжНУ, які, зокрема, готують публікацію по розмноженню енергетичної верби.
Метою конференції є презентація теоретико-практичних результатів досліджень з найважливіших проблем екологобезпечного розвитку територій, у тому числі, з врахуванням їх туристично-рекреаційного потенціалу, а також їх обговорення та обмін досвідом, розробка наукових рекомендацій для господарюючих суб’єктів та органів державного управління з метою сприяння їх практичному впровадженню.
Напрями роботи конференції:
1. Екологічні проблеми навколишнього середовища та перспективи їх вирішення. Альтернативні джерела енергетики.
2. Раціональне, екологозберігаюче використання ресурсного та туристично-рекреаційного потенціалу.
3. Економічно та соціально раціональне природокористування, як альтернатива нищівному господарюванню. Еколого-економічні наслідки урбанізації та шляхи їх усунення.
4. Нормативно-правова база екологобезпечного розвитку територій.
5. Культурно-духовна спадщина народу та її вплив на формування екологічного мислення і свідомості суспільства.
6. Інформаційні технології в екології. Екологічні інформаційні системи.
7. Роль громадських організацій у формуванні екологічного мислення.
8. Міжнародні аспекти забезпечення екологобезпечного розвитку територій.
Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, російська.
Форма участі у конференції: очна та заочна. Для участі слід:
1. У вказані терміни заповнити та відправити в оргкомітет заявку на участь у конференції. (форма заявки додається)
2. Сплатити благодійний внесок та скановану копію квитанції (якісну цифрову фотокартку) відправити разом із заявою на участь.
3. У встановлені терміни надіслати до оргкомітету тези доповіді, презентацію виступу та/або статтю. (вимоги до оформлення матеріалів додаються)
Збірник тез та презентацій друкуються до конференції та видаються на конференції. Заочні учасники отримують збірник поштою за вказаною адресою.
Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому виданні Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет». Вся інформація відправляється тільки на електронну адресу: eko.konferens@gmail.com
Назва листа повинна містити прізвище та ініціали автора (якщо стаття написана у співавторстві, то прізвище, яке вказано у квитанції про сплату благодійного внеску). Наприклад: Тищенко П.В. або Tyshchenko P.V.
Назва документів, що надсилаються повинна містити прізвище автора та, через нижнє підкреслення, назву форми документу: заява, квитанція, тези, стаття, презентація (якщо стаття написана у співавторстві, то прізвище, яке вказано у квитанції про сплату благодійного внеску). Наприклад: Тищенко П.В_заява, Тищенко П.В_тези або Tyshchenko P.V_article
Примітка: якщо після надсилання повного пакету документів Вам не відповіли протягом 3 робочих днів, будь ласка, заповніть форму повторно або зателефонуйте для уточнення. Оргкомітет електронною поштою повідомить Вас про отримання та прийняття матеріалів.
Благодійний внесок включає витрати пов’язані із організацією та проведенням конференції, кофе-брейк та публікацією й пересилкою матеріалів конференції.
Разом із заявкою на участь у конференції відправляється сканована копія квитанції про сплату мінімум 50 % від загальної суми благодійного внеску. Залишок суми благодійного внеску можна сплатити у день реєстрації на конференції або при відправці статті.
Контактна інформація:
Контактні особи: Сергій Митровці (моб. тел.:+380 (50) 808-74-50) – укр., рос., нім.
Зинич Василь (моб. тел.: +380 (95) 524-74-27) – англ., нім.
Тищенко Поліна (моб. тел.: +380 (50) 884 93 90) – укр., рос.
E-mail: eko.konferens@gmail.com
Джерело:УжНУ