В Угорщині потрапив у ДТП туристичний автобус з українцями

У середу, 17 грудня, ввечері автобус Buslines, який на якому українці подорожували з Італії, потрапив у ДТП на автомагістралі M7 в Угорщині, поблизу Тарнока.
Автобус пошкодив відбійник та зійшов з дороги, повідомив Аттіла Чампаї, речник Управління з ліквідації наслідків стихійних лих повіту Пешт.
На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав, але система опалення українського туристичного автобуса, що прямував до Будапешта, була пошкоджена внаслідок зіткнення, що він не зміг продовжити подорож, через що сорок три пасажири автобуса опинилися у скрутному становищі через холодну погоду.
Служба ліквідації наслідків стихійних лих зв’язалася з місцевою владою Ерда, тож вони швидко відкрили громадський центр Паркварош, щоб мати змогу чекати на рятувальний рейс.
Інший автобус прибув у середу вранці, що дозволило пасажирам продовжити свою подорож до України.
Також нагадаємо, що днями біля Братислави перекинувся автобус "Тячів-Прага", в якому перебувало 11 українців.

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар