Випускникам другого курсу Закарпатського обласного центру підготовки населення до націлонального спротиву вручено шеврони та сертифікати

Вчора відбулися фінальні практичні заняття та заліки для другого курсу Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву.
До Ужгорода прибули 155 слухачів разом з інструкторами з усіх районів краю, щоб підсумувати 96-годинний курс підготовки, показати рівень здобутих знань, умінь і практичних навичок у військовій справі.
Заліки розпочалися з практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки. Далі слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.
Після успішного складання заліків Віктор Микита разом із заступником Ігор Шинкарюк вручили краянам сертифікати про закінчення базового курсу підготовки населення до національного спротиву.
Очільник Закарпатської ОВА впевнений, що вони здобули критично важливі знання та практичні навички і готові реагувати на позаштатні й критичні ситуації на території Закарпаття, приєднатися до сил безпеки, оборони та рятувальників для порятунку людей по всій території регіону, а також обʼєднати навколо себе громаду для спільних скоординованих дій.Також відбулась церемонія вручення шевронів випускникам другого курсу Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву.
Ця традиція започаткована в Центрі для відзначення кожного та кожної, хто пройшов курс, приєднався до великої родини краян, які готові стати на захист себе, своїх родин, населених пунктів і територій.
Важливо, щоб ворог усвідомлював, що на кожному клаптику нашої рідної землі на нього чекає тотальний спротив.
Окремі курсанти після закінчення навчання добровільно приєдналися до лав ЗСУ та разом з нашими воїнами боронять незалежність України на лінії фронту. Вони – наші герої та орієнтир для кожного.Віктор Микита дякує керівництву Центру й інструкторам за велику роботу: "Те, що сьогодні ми побачили на фінальних заняттях, вражає і спонукає нас докладати ще більше зусиль для розвитку роботи щодо підготовки громадян до нацспротиву.
Дякую Закарпатський ОТЦК та СП, Поліція Закарпатської області, Головне управління ДСНС України у Закарпатській області за підтримку.
Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких – один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.
Ми пишаємося! Закарпаття пишається!
Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!"
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар