Чергова «зграя пташок» від Закарпатської митниці полетіла на передову нашим захисникам

Допомога для ЗСУ: чергова «зграя пташок» від Закарпатської митниці полетіла на передову.
Дрони є очима наших військових. Вони дозволяють їм вести розвідку вздовж всієї лінії фронту, виявляти російські сили та ворожу техніку, дистанційно коригувати артилерійський вогонь. Дрони бачать росіян у тепловізорах, а українські військові роблять так, щоб їх там більше не було видно.
Військова розвідка — це досить складний процес, який не обмежується одним вильотом коптера. Це справа попереднього аналізу супутникових зображень, інших розвідувальних даних з різних джерел в сукупності яких керівництво визначає задачу, а пілот дрона її виконує.
Основна задача дрона на фронті — це розвідка та коригування вогню артилерії, пошуково-рятувальні роботи та інколи скидання боєприпасів на певні об’єкти.
Під час бойових дій ми, ясно річ, втрачаємо дрони. Цьому слугують різні причини. Це може статись через помилку оператора в розрахунку польоту та вітру, або через перетримку дрона над ціллю. Як наслідок, виснаження батареї та посадка дрона на ворожій чи нейтральній території під час повернення додому. Інша причина — втрата оператором розуміння місцеперебування коптера в режимі придушення GPS. Також можна загубити дрон, втративши із ним зв’язок. І тут можливий дрейф безпілотника в сторону ворожих позицій. Коптер можуть збити вороги зі стрілецької зброї чи антидронової рушниці. І, банально, дрон можна втратити через технічний збій.
Кожен втрачений дрон — чиєсь врятоване життя. Адже якби не коптери, всю цю роботу на ворожих позиціях виконували б наші військові. А кожен вихід на окуповану територію — це неосяжний ризик. Тому краще ризикувати.

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.