Закарпатка зачитала "ватний" вірш про "ополченців Донбасу" (ВІДЕО)

Сьогодні, 16 червня, ми повідомляли нашим читачам з посиланням на Закарпатську обласну прокуратуру, що уродженка міста Хуст Тетяна Поп  рішенням суду отримала 12 років ув'язнення (заочно) за свою постійну антиукраїнську роботу в інформаційному просторі рф. Тетяна Поп активно розпочала працювати на росЗМІ ще в 2014 році після анексії Криму та з початком бойових дій у Донецькій та Луганських областях. 
Поп всі ці роки постійно перебувала на зв'язку із закарпатськими сепаратистами та виконувала роль в "русинському" русі сепаратистів " успішної" жінки. 
Ми добре пам'ятаємо, як Поп їздила на зустріч до екс - президента Чехії Земана та разом з іншими сепаратистами робили картинку для московської пропаганди. Тоді на зустрічі були задіяні такі відомі ФСБшники із Закарпаття, як Джуган, Тяско, які постійно проживають у Чеській республіці та оголошені в розшук правоохоронцями України, а також відомий представник московського патріархату Дмитро Сидор з Ужгорода. 
Також ми пам'ятаємо всі витівки Тетяни Поп щодо пропаганди "руського міра" та міжконфесійної та міжнаціональної ворожнечі.
 Тетяна Поп, починаючи з 2014 року, пропагандувала війну і усілякими способами намагалась виправдати рашистів. 
Цікаво, як спиться колишній ескортниці Тані, коли вона чує, що в її рідне місто везуть "Груз - 200"?
 Цей загиблий може бути її колишнім сусідом, другом, родичем... Скоріш за все, Поп цим не переймається, адже вона без жодного сорому перед земляками бере і зачитує "ватний" вірш про "ополченця Донбасу".

Зараз Тетяна Поп живе в Москві, стала менше з'являтися в інформаційному просторі ворога, мабуть, зрозуміла, що рано чи пізно вона постане перед судом не заочним, а реальним, а матері загиблих воїнів з Хуста, Виноградова, Тячева та інших міст та сіл Закарпаття вимагатимуть пожиттєвий вирок для зрадниці України.



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.